درباره ما

تاریخچه شرکت

شرکت جهان راهکاران پارس با ماموریت تامین و تجهیز پروژه های کلان کشور اقدام به اخذ بیش از 15 نمایندگی از برندهای معتبر داخلی و اروپایی در حوزه ولو و پایپینگ متریال Valves and Piping Material نموده است.
حوزه تخصصی مربوط می شود به: انواع On-off و کنترل ولوها، انواع لوله ها با متریال های خاص، عملگرهای پنوماتیک (on-off و کنترلی) و عملگرهای برقی تکفاز و سه فاز. تیم حرفه ای بازرگانی، موجودی مناسب در انبارهایی به مساحت حدود 8000 مترمربع و یک تیم مهندسی قوی؛ جهان راهکاران پارس را به یکی از زبده ترین شرکت های مهندسی در حوزه تامین و تجهیز پروژه های کلان کشور تبدیل نموده است. در تجربه کاری می توان به پروژه های بزرگی چون: پروژه گلگهر، ایستگاه پمپاژ و خط انتقال خلیج فارس به صنایع، سامانه خط انتقال گرمسیری، پتروشیمی گچساران، پتروشیمی مبین، فولاد خوزستان، و ده ها پروژه بزرگ دیگر اشاره کرد. اخیرا، شرکت جهان راهکاران پارس با هدف انتقال دانش فنی و تکنولوژی روز اروپا اقدام به توسعه گروه مهندسی خود نموده و علاوه بر تامین و تجهیز پروژه ها، در پروژه های EP نیز مشارکت می نماید.

درباره ما

جھان راھکاران پارس یک گروه صنعتی – تجاری در صنعت آب، تاسیسـات، نفت و گاز و پتروشیمی است که مسئــولیت تولیـد، سرمایه گذاری و تجھیز پروژه ھای این حوزه را بر عھده دارد. گروه دارای نماینـدگی اکثر برندھای بـزرگ کالاھـای تاسیساتی بوده و واردکننــده اصلی بسیــاری از کـالاھــای حــوزه تاسیسات و صنعت آب می باشد. اھم فعالیت ھای گروه به قرار زیر است:

طراحی، مھندسی و اجراء شیرھای بالانسینگ در ساختمان ھا :

منظور رسیدن به ھدف نقطه آسایش دما تعیین شده در طراحی تجھیزات و وسایل کنترلی دقیقی نیاز است که بسته به نقطــه مورد استفاده در خطا و آنھا می بایست مھندسی شده و طراحی شوند. تیم فنی و مھندسی شرکت جھان راھکاران با بکارگیری کارشناسان خبره و کاربرد نرم افزارھای شبیه سازی این امکان را فراھم نموده است، ھمچنین تعامل روزانه با کارخانه cim ایتالیا و اعمال کامنت ھای آنھا در طـرح مـورد نظـر یک پکیج کامــلا بالانــس در اختیار مشتریان قرار می گیرد تا به بھتریـن نحـوه خـط سرمایـش و خـط گرمایـش ابنیـه خـود را بالانـس نمایند. با این کار، اضافه فشــار روی موتورخانــــه برداشتــه شده، در گـــام دوم نقطـــه آسایــش دمایی در تمام واحــدھای ساختمــان چه نزدیــک بــه موتورخانه و چه دور از موتورخانه یکسان می گردد و در آخـــر با ھزینــه بسیــار کمتر دمای مطبوع از تجھیــزات تھویــه مطبـــوع دریافت می شود.